ZŁĄCZKA WAGO 3-PRZEWODOWA 221-413 (opakowanie 5szt)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 221-413_5
 • Producent: WAGO
 • Kod producenta: 5901730203776
 • Dostępność: Realizacja w 24h  (1262 opakowanie)

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: 24h
 • opakowanie
 • Cena netto: 6,50 zł / opakowanie 8,00 zł / opakowanie

Koszty dostawy:

   paczkomaty - od 16zł

Kurier DHL - od 18zł (do 30kg)

Szczegóły:

Ilość zacisków: 3st
Numer katalogowy: 221-413
Zastosowanie: Linka Drut
Ilość w opakowaniu: 5szt

SZYBKOZŁĄCZKA WAGO 0,2-4mm2 (cena za opakowanie 5 sztuk)


Zastosowanie:

Stosujemy ją zamiast skręcania przewodów, bardzo praktyczna i przydatna rzecz. Do łączenia przewodów w puszkach, przy montażu oświetlenia halogenowego, ledowego itd.

Specyfikacja techniczna:

Przekrój przewodu do którego można stosować nasze szybkozłączki - 0,2-4mm2

 Opakowanie 5szt.

 

 

Złączki instalacyjne do wszystkich rodzajów przewodów: jeszcze mniejsze i bardziej poręczne

 

Złączki instalacyjne serii 221, przeznaczone do wszystkich rodzajów przewodów, wyznaczają nowe standardy. W porównaniu do poprzedniej serii 222 są one o 40% mniejsze i znacznie łatwiejsze w obsłudze.

Dzięki złączkom instalacyjnym, przeznaczonym do instalacji elektrycznej, nawet na niewielkiej przestrzeni możliwy jest szybki i bezpieczny montaż przewodów jednodrutowych, linkowych i wielodrutowych w puszkach instalacyjnych: zapewniają to mniejsze o 40% wymiary, w porównaniu do serii 222, przezroczysta obudowa, prostsza obsługa oraz dwa otwory pomiarowe.

 

Złączki instalacyjne – duże ułatwienie w codziennej pracy

 

Złączki instalacyjne COMPACT WAGO, dzięki ekstremalnie małym wymiarom, idealnie nadają się do zastosowania na niewielkiej przestrzeni. Są one znacznie wygodniejsze w montażu oraz ułatwiają ewentualną rozbudowę instalacji.

Kolejna zaleta: przezroczysta obudowa, dzięki której można łatwo sprawdzić, czy przewody są prawidłowo umieszczone w zacisku oraz czy są odizolowane na odpowiedniej długości. Dwa łatwo dostępne otwory pomiarowe, jeden od strony płaszczyzny podłączania przewodów oraz drugi, umieszczony po przeciwległej stronie, pozwalają na dokonanie pomiaru nawet przy podłączonych przewodach.

Złączki instalacyjne imponują ułatwioną obsługą: odchylenie i opuszczenie dźwigni otwierającej zacisk jest wreszcie możliwe przy użyciu niewielkiej siły. Zgrubienia na brzegach bocznych ścianek obudowy ułatwiają przytrzymanie serii 221 podczas montażu przewodów.

 

Jedna złączka – wszystkie rodzaje przewodów

 

2-, 3- i 5-przewodowe złączki instalacyjne są przeznaczone do montażu przewodów linkowych o przekroju 0,14 – 4 mm² oraz jedno- i wielodrutowych o przekroju 0,2 - 4 mm². Tym samym mogą być wykorzystywane do łączenia różnych typów i przekrojów przewodów. Zastosowanie cynowanych szyn prądowych zapewnia niezawodne i gazoszczelne połączenie.

Złączki te przeznaczone są do prądu nominalnego maksymalnie 32 A/450 V i mogą być stosowane w temperaturze dopuszczalnej długotrwale 105 °C, zarówno do małych, jak i dużych odbiorów. Certyfikaty ENEC oraz UL potwierdzają dopuszczenie serii 221 do zastosowania na światowych rynkach.

 

Zalety złączek instalacyjnych

 

 • oszczędność miejsca nawet do 40 % w porównaniu ze złączkami z serii 222 WAGO
 • przezroczysta obudowa do kontroli wzrokowej prawidłowego ułożenia oraz odpowiedniej długości odizolowania przewodów
 • komfortowy montaż przewodów przy użyciu niewielkiej siły
 • dowolna kombinacja różnorodnych przewodów o przekrojach od 0,14 – 4 mm²
 • dwa otwory pomiarowe do wszystkich dostępnych w handlu końcówek pomiarowych