O firmie

Kilka słów o nas i naszym sklepie


Jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadamy stacjonarny sklep. W internecie sprzedajemy od 2008 roku, a nasza firma istnieje od ponad 25 lat. Tak długi czas pozwala na zbudwanie silnej pozycji na rynku, a także wypracowanie procedur pozwalających na szybkie dostarczenie produktów naszym Klientom.

Jako duża hurtownia elektryczna współpracujemy z największymi producentami. Zaopatrujemy sklepy stacjonarne, budowy, inwestycje, oraz klientów indywidualnych.

Firmy budowlane są zadowolone ze współpracy z naszą firmą, oferujemy zniżki po dokonaniu większych zakupów. Jeśli jesteś właścicielem takiej firmy to nie ma lepszego miejsca niż nasz sklep internetowy.

Większość produktów dostępnych w sklepie posiadamy na stanie. Wyjątkami są nietypowe pozycje, które dostarczamy do naszych Klientów bezpośrednio od producenta. Szczególny nacisk kładziemy na "bezpieczne" opakowanie towaru.

Zespół sklepu internetowego to fachowcy, jesteśmy zespołem profesjonalistów a swoją pracę traktujemy jak przyjemność. Nasz zespół na bieżąco monitoruje ceny na rynku, dzięki czemu zawsze możemy zaproponować najlepszą cenę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym, a jeżeli szukacie Państwo produktu którego nie ma w sklepie - prosimy o kontakt - na pewno doradzimy i zadbamy o szybką realizację!

Z nami zawsze bezpieczne zakupy!

 

Nasz drugi sklep - modne-gniazdka.pl

Zapraszamy również do naszego drugiego sklepu internetowego w którym oferujemy gniazdka i wyłączniki wszystkich Polskich i zagranicznych producentów w najlepszych cenach. www.modne-gniazdka.pl

Elhurt ul.Kolejowa 206, Łomianki alejkiEkspozycja gira , berker, hager, Kontakt-simonKolejowa 206 - alejki
Kolejowa 206 - alejki 2Elhurt ul.Kolejowa 206, Łomianki wejścieElhurt ul.Kolejowa 206, Łomianki
ZESPÓŁ E-KUPIEC